top of page
IMG_3843.jpg

ПОСЛУГИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Якщо ви маєте свій бізнес, ви безумовно прагнете, щоб кожен процес та кожна деталь були доведені до досконалості. KIMS стане вашим вірним помічником у сфері догляду за текстильними виробами. 
Ідеально чиста уніформа, білосніжні скатертини, чисті та м'які рушники, все це ви отримуєте обираючи корпоративне обслуговування в KIMS. 
Наш більш ніж 26-річний досвід професійної діяльності дозволяє  запропонувати вам найкращі умови для співпраці:  найкраща якість прання завдяки професійним засобам та кращому в країні обладнанню, послуги яких немає в жодній іншій пральні, як то попереднє виведення плям, яке входить у вартість прання.
Великий автопарк та налагоджена логістика дозволяють нам доставляти ваші замовлення в зручний для вас час. Власний менеджер, який завжди буде з  вами на зв'язку для вирішення будь-якого вашого запиту. 
Більш детальну інформацію можна дізнатися, звернувшись за телефоном до контакт-центру.

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ
ТЕСТОВОЇ ЧИСТКИ
ЧИ ПРАННЯ
 
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ

Дякуємо!

bottom of page