top of page
DSC_0426.jpg

ФАРБУВАННЯ

Бажаєте, щоб ваша річ знову набула яскравого та насиченого кольору? Спробуйте нашу послугу фарбування. Взуття, верхній одяг, шкіряні сумки, текстиль – величезний вибір виробів, які ми можемо зробити яскравішими. Наші експерти знають всі секрети взаємодії різних матеріалів із професійними барвниками. У KIMS вас детально проконсультують, запропонують оптимальний варіант, розкажуть усі етапи майбутнього процесу та порадують результатом фарбування. А хочете трохи чаклунства? Наприклад, взуття, яке не забруднюється в калюжах? Чи плащ, що відштовхує краплі дощу? Ми в KIMS уміємо і таке. Водовідштовхувальне просочення - наша улюблена послуга, яка регулярно викликає захоплення клієнтів. Дитячі куртки, гірськолижні комбінезони, пуховики та плащі, взуття з різних матеріалів – після нанесення водовідштовхувального просочення вам буде практично не страшний сніг та дощ. Звичайно, це не магія, а професіоналізм наших майстрів та якісні препарати дозволяють робити майже справжні дива.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

bottom of page