top of page
dez-nfekciya.jpeg

ДЕЗІНФЕКЦІЯ ОДЯГУ ТА ВЗУТТЯ

Дезінфекція одягу це чудовий спосіб захистити себе від небезпечних бактерій та вірусів. У КІМS ви можете замовити послугу дезінфекції речей — озонування. Як відомо, озон не лише усуває запах з одягу, але і є потужним дезінфектором. Він надійно знищує всі відомі віруси, бактерії та грибки. Процес дезінфекції проводиться в спеціальній шафі (озонаторі), в яку поміщаємо речі. В середині пристрою за допомогою спеціальних ламп, виробляється газ озон, який миттєво руйнує усі бактерії. При цьому він подається в такій концентрації, яка не може нашкодити здоров'ю людини, не залишає слідів і запахів на речах, та не псує вироби. Озонування не видаляє бруд і плями, тому якщо річ забруднена, то перед процедурою озонування її необхідно здати в чистку. Озонування використовується як для дезінфекції одягу, так і для усунення запахів. За допомогою озонування стало можливо швидко і надійно: вивести з одягу запахи фарби, поту, хімічних засобів, гару, хлору та ін; продезінфікувати дитячий текстиль: речі, пелюшки, м'які іграшки (включаючи позбавлення від пилового кліща), чохли колясок та інше; видалити неприємні запахи життєдіяльності тварин; позбутися від запаху поту на спортивному одязі, взутті та аксесуарах, які не можна прати; позбутися від запаху шуб, дублянок і хутряних виробів, після довгого перебування в шафі. Послугою дезінфекції можна скористатись для верхнього одягу, постільної білизни, та будь-якої деталі вашого гардероба або домашнього текстилю.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ ОДЯГУ ТА ВЗУТТЯ

ВИДИ ЧИСТКИ

ЕКОЧИСТКА

KIMS - це завжди турбота про навколишнє середовище та екологію. Тому, об'єднавши кращі екотехнології та маючи в арсеналі всі екологічні засоби для чищення виробів, ми створили спеціальну послугу - Екочистка. Всі процеси, які об'єднує в собі ця програма, повністю відповідають принципам екологічності та високій ефективності чищення

FIRST LINE

Програма для виробів, що потребують індивідуального підходу. Брендові, ексклюзивні, вінтажні, просто улюблені - таким речам необхідний особливо ретельний вибір способу чищення і відновлення. Головний технолог KIMS обере найбільш ефективний і безпечний метод обробки, враховуючи матеріал і особливості кожного виробу, а також, проконтролює весь процес на кожному його етапі. First Line створена для того, щоб відновити втрачений вигляд речей до стану «як новий»

У період епідемії вірусних або дерматологічних захворювань потрібна дезінфекція одягу на професійному рівні. Дезінфекція одягу складається з комплексу процесів, націлених на знищення небезпечних мікробів і бактерій, які потрапляють на поверхню одягу при контактах з переносниками. Навіщо потрібна дезінфекція одягу? Дезінфекція одягу оберігає від цілого ряду захворювань, ця послуга для фахівців, що працюють у місцях з високим ризиком захворювань, наприклад: медики, працівники харчової промисловості та дошкільних закладів. Дезінфекція постільної білизни потрібна, коли в будинку з'явилися небажані комахи та жуки, які можуть поширювати бактерії та віруси. Механізм дії. Одяг, взуття та домашній текстиль обробляють у спеціалізованих камерах, що працюють у різних режимах. Для кожної ситуації застосовується певний механізм впливу та вид засобу. Для збереження матеріалу виробів, застосовуються індивідуально підібрані препарати. Наприклад, дезінфектор для обробки верхнього одягу, не підходить для постільної білизни та делікатних тканин.

bottom of page