top of page
Пошук

Як зберегти та відновити улюблену пару взуття. Підібрати правильний догляд. Вибрати досвідченого майстра по ремонту. Продовжити життя комфортному взуттю?

Зануримо вас у світ ремонту взуття та розповімо про його різновиди.

Ну що ж..  Починаємо.

У сучасному світі швидкого споживання ремонт взуття може здатись застарілою практикою. Але насправді ремонт та відновлення взуття стає все більш актуальним, як символ розумного споживання. Це про збереження улюбленої пари з якою не хочеться прощатись, це про вінтажну річ, яка підкреслює вашу індивідуальність та несе в собі історію.

Ремонт взуття - це справжнє мистецтво, яке дозволяє не лише відновити зовнішній вигляд, а й функціональність улюбленої пари та її яскравість. Майстри ремонту взуття можуть здійснювати різноманітні види ремонтних робіт, від відновлення окремого елемента  до повної реставрації всієї пари.

Заміна підошви, набійок, ремонт каблуків, профілактика, підклейка та прошивка - це все лиш мала частина доступних послуг, які можуть вам надати наші професійні майстри з ремонту.


Зі взуттям можуть трапитись різні непердбачувані ситуації та завжди можна знайти рішення.

Наприклад, ви купили неймовірну пару нарядних туфель, але вони мають дуже ніжну підошву, комфортну для ходіння лише в приміщенні. Таке буває зі шкіряним модельними туфлями. На такий випадок є послуга-поклейка профілактики на підошву. Профілактика - процедура кріплення до фабричної підошви захисного матеріалу. Цю послугу часто рекомендують робити відразу після покупки нової пари аби запобігти зношуванню та прибирати ковзкість підошви. Профілактика необхідна на все взуття: літнє, зимове чи демісезонне. За зовнішній вигляд не хвилюйтесь, майстри підбирають колір, структуру та технологію нанесення так, щоб її було непомітно.

Ще одна ситуація, яка часто трапляється з клієнтами. Ви поспішали і ваш каблук застряг десь в ришітці або ви витанцьовували на весіллі та відлетіла набійка. Це легко вирішується, достатньо звернутись до майстра. Вам швидко зроблять ремонт каблуків, а якщо ви загубили або пошкодили набійку підберуть максимально схожу.

Останнім часом багато запитів щодо покращення комфорту придбаного взуття під індивідуальні особливості стоп. Якщо вам не підходить устілка ми допоможемо підібрати комфортну для Вас та замінити.

Поговоримо про ще одну маловідому послугу, але часом таку корисну, як зміна форми носка, каблука, ширини чи довжини взуття. Тут все індивідуально, у вас можуть бути улюблені ботильйони, але з часом їх носок став не актуальним, хоча вони мають гарний вигляд та сидять на ніжці. Приходьте до майстрів на консультацію. - Вони підкажуть як можна оновити зовнішній вигляд улюбленої пари.


Ви запитаєте «А може ви ще зможете перефарбувати в інший колір?». Ми скажемо: «Так». Все можливо в руках професіоналів.

Реставрація взуття – це процес, який поєднує в собі різні методи ремонту та відновлення взуття. Сюди може входити чищення, полірування, ремонт, зшивання та навіть повне перефарбування чи оздоблення.

За цю роботу беруться лише кваліфіковані спеціалісти, які часто можуть творити дива, повертаючи вашій старій та пошкодженій парі первозданний вигляд.

Реставрація шкіряного взуття потребує окремої уваги. Таке взуття дуже витривале і якісне, але і воно піддається впливу часу, вологи, перепадам температури та різних зовнішніх факторів, з часом стирається підошва. Реставрація шкіряного взуття це цілий комплекс послуг який підбирається саме під вас. Вона може включати такі послуги як заміна підошви, підклейка, фарбування, накладання латки, полірування, заміна підошви, латання шкіри. Майстри KIMS працюють з усіма видами взуття: чоловічим, жіночим, дитячим або спортивним.

Як зрозуміти, що вже варто звернутись до майстрів і взуття потребує їхньої уваги. Ось вам до уваги кілька явних ознак.

  • При ходьбі ви відчуваєте хитання підборів, в дощову погоду коли є тріщини на підошві може затікати вода. Візуально Ви зовні бачите подряпини. Ваше взуття так само як і ви ходить з Вами на роботу, займається спортом, підтримує ваш комфорт та підкреслює визначність подій. Не забувайте його відправляти на відпочинок (відновлення взуття).

  • Наша Вам рекомендація проводити діагностику взуття по закінченню сезону, приносьте на чистку, щоб в наступному році бути відразу готовим до змін погоди.

  • Якщо ви задумуєтесь над тим «Як відремонтувати взуття вдома» - то краще цього не робити. Адже після Вашого втручання ви можете завдати ще більшої шкоди. Краще відразу зверніться до професіоналів- віднесіть в ремонт взуття. На відміну від самостійного ремонту, професіональні майстри мають не лише необхідний досвід, але й доступ до спеціалізованих інструментів та матеріалів, що забезпечують якість та тривалість ремонту. Вони з турботою та відповідальністю відновлять/відремонтують ваше взуття, ще й дадуть поради по догляду.

Ось вам пару порад, як вибрати майстра для ремонту взуття.

Щоб бути спокійними за своє взуття звертайте увагу на таке:

Відгуки клієнтів, їх досвід та репутацію. Портфоліо робіт можуть бути важливими критеріями при прийнятті рішення. Можливо, хтось з Ваших знайомих вже звертався- запитайте, чи задоволені вони роботою майстрів, обслуговуванням та клієнтоорієнтованістю.

Досвід роботи. Як довго Майстерня по ремонту взуття працює. Адже, якщо вже багато років на ринку- значить люди йдуть туди з року в рік, бо довіряють.

Зручність розташування також може вплинути на ваш вибір. Вибирайте майстерню так, щоб вам було зручно дістатись місця ремонту та забрати своє взуття. Можливо десь біля роботи, дому або дитячого садочка Вашої дитини.

Звертаємо вашу увагу, що після ремонту важливий правильний догляд: використовувати відповідну косметику для очищення, зберігати взуття в належних умовах, щоб зберегти його стан і продовжити термін служби.

Регулярний догляд та ремонт взуття не тільки продовжує його життя, але і є відповідальним споживанням та турботою про нашу планету. Таким чином, ви допомагаємо зберегти навколишнє середовище та ресурси нашої Землі.

Сподіваємось наші поради були вам корисні.

Ремонт та реставрація шкіряного взуття – це завдання для професіоналів.17 переглядів

Commenti


bottom of page