Завантаження
Promo
Давайте
Все виправим
KIMS
Oдесса
Компания «КИМС» владеет собственной крупнейшей в Украине сетью предприятий бытового обслуживания, включающей в себя цеха химчистки, прачечную, мастерские по ремонту обуви, ряд приемных пунктов.
Дізнатись більше
KIMS
Франчайзинг
Франчайзинг
Подолавши шлях від маленької хімчистки до національного оператора побутових послуг, ми придбали величезний досвід становлення бізнесу, гарну репутацію та надійних ділових партнерів - провідних виробників обладнання для хімчисток і пралень.
Франчайзинг KIMS – це
 • перевірена та успішна бізнес-ідея
 • всебічна підтримка сильної компанії
 • регулярне навчання
 • постачання
 • розвиток
 • маркетинг та реклама
 • випробувані "рецепти бізнесу"
Завантажити презентацію

Скачать презентацию франшизы!
Акції

Promo
Оберіть
місто
Одеса
Київ
Дніпро
Сміла
Ірпінь
Золотоноша
Черкаси
Луцьк
Ковель
Рівне
Миколаїв
Бровари
KIMS
ЭКО ПРОЕКТ
Кімсни мене
Ми в KIMS завжди були уважні до екологічності та безпеки виробничого процесу. Але зараз активізуемся не на ;fhn і активно включаємося в боротьбу за збереження екології!

Беріть участь разом з нами в новому еко-проекті зі збору пластикових пакетів для їх утилізації та переробки. Давайте очистимо наше життя від шкідливих відходів разом!

Більше деталей про запуск нового еко-проекту дивіться в нашому відео з прес-конференції.

Сдавайте пакеты в наши приемные пункты по адресам в Одессе:

ул. Канатная, 55

пл. 10 Апреля "Сады победы"

ул. Люстдорфская дорога, 5

ул. Ак. Глушко, 14/4 (рынок "Киевский")

ул. Ришельевская, 27

ул. Греческая, 46

ул. Гастелло, 50


Ми знаємо, що потрібно зробити з пластиковим сміттям, щоб воно не засмічував наше життя. Тому закликаємо всіх до усвідомленого споживання!

В городе услуга не доступна!

KIMS
Плоггинг
Плоггинг
Первый в истории Одессы и Украины массовый плоггинг! Его придумали шведы, а теперь поддержали одесситы. KIMS продолжает делать чистыми не только ваши вещи, но и окружающую среду.

В субботу 19 мая на одесских склонах мы займемся плоггингом, во время которого все участники забега также собирают мусор. Совмещаем здоровый образ жизни с заботой о чистоте природы. Присоединяйтесь к нам и не забудьте своих друзей. Регистрируйтесь на Facebook комментарием к мероприятию! КИМСНИ одесские склоны! Встречаемся в 9.00 у Двух шаров.

Условия забега: На старте участник получает инструктаж, пакет для сбора мусора и перчатки. Передвигаясь по маршруту он собирает мусор. По пути следования он может в одной из 3-х промежуточных точек сбора, отдохнуть, выпить воды, получить новый пакет, оставить полный пакет собранного мусора, обменяв его на карточку номиналом -5% скидки на услуги сети химчисток KIMS.
KIMS
Обрати місто
Контакти Facebook

Стала Трапилася пляма? Не варто турбуватися! сь
пляма?

Всеукраїнська мережа KIMS - це ваша затишна хімчистка поблизу, в якій все можна виправити: від набійки, що злетіла до чистки улюбленої шуби.
Кимсни склоны Плоггинг

Привіт! ми KIMS

)
Мережа хімчисток KIMS - це широкий спектр послуг на всі випадки життя. У нас ви можете почистити та відремонтувати свій гардероб і домашній текстиль, взуття і сумки, килими, хутро і навіть м'які іграшки.
Традиційна, вуглеводнева, екологічна чистка, аквачистка і ручна обробка... Вам не обов'язково розбиратися в особливостях нашої роботи, але будьте впевнені - ми оберемо найкращий метод чистки для кожної вашої речі.
Технології та обладнання - предмет окремої гордості KIMS. Ми шукаємо інноваційні рішення і застосовуємо високі технології, створені заради безпеки та бездоганної чистоти ваших речей.
Київ, Одеса, Дніпро... Люди довіряють нам. Висока репутація KIMS - це більше 20 років професійної діяльності на ринку побутових послуг України, стабільний розвиток і успішна партнерська програма.
 • Про нас

  Класична технологія: чистка одягу в перхлоретілені
  Машини останнього покоління, на яких в KIMS виконується традиційна чистка в ПХЕ, відповідають найвищим екологічним стандартам. Після чищення одяг не має специфічного запаху, алергічні реакції виключені.
 • Про нас

  Екологічна чистка Green Earth: для ніжних виробів
  Інноваційна європейська технологія на основі рідкого силікону, що представлена в KIMS ексклюзивно в Україні, безпечна для навколишнього середовища і ідеально підходить для найніжніших речей - від тонкого мережива до шкіряних або шерстяних виробів.
 • Про нас

  Вуглеводнева чистка: для дизайнерського одягу
  Одна з найбільш передових і сприятливих технологій, вуглеводнева чистка дозволяє безпечно чистити одяг з аплікаціями і принтами, розшитий камінням та бісером. Після чистки у вуглеводні такі делікатні тканини, як шовк і вовна, надихають свіжістю фарб.
 • Про нас

  Аквачистка: делікатні тканини і дитячий одяг
  Делікатна обробка у воді, яка виконується із застосуванням професійних миючих та апретуючих засобів, дозволяє зберегти еластичність та щільність тканини. Після аквачистки ваш одяг особливо свіжий та приємний на дотик.
 • Про нас

  Ручна обробка: для найулюбленіших речей
  "Сантиметр за сантиметром" - так називається технологія повністю ручної роботи з виробом. Ручна обробка доручається найдосвідченішим і найбільш кваліфікованим співробітникам KIMS, коли ми маємо справу з делікатним одягом та взуттям з текстилю та натуральн
 • Про нас

  Технологія Intense: для складних випадків
  Intense - це альтернативний органічний розчинник з чудовою чистячою здатністю, що впорається навіть з олійними забрудненнями. Від спецодягу механіка до смокінга - після чистки з Intense одяг ніби відродиться наново.

Наші партнери

Екочистка

Вивчити прайс Винятковий догляд для улюблених речей
Екочистка яка чистить!
Ми накопичили 10-річний досвід використання екотехнологій. На сьогоднішній день їх чотири. Кожна з них підбирається в залежності від типу виробу, матеріалу і забруднення. Але екорозтворювачі не завжди добре справляються з сильними забрудненнями. Тому в 2018 році мережа хімчисток KIMS поповнила свій арсенал новим революційним засобом SENSENE, універсальним, абсолютно безпечним і в 1.5 рази більш ефективним, ніж звичайний очисник.
І тепер ми поєднали кращі екотехнології та створили спеціальну послугу - ЕКОЧІСТКА. Вона включає технології обробки виробів, які повністю відповідають двом принципам: екологічність і ефективність
KIMS
 • Одеса
 • Київ
 • Дніпро
 • Сміла
 • Ірпінь
 • Золотоноша
 • Черкаси
 • Луцьк
 • Ковель
 • Рівне
 • Миколаїв
 • Бровари